پاسخ به پرسشهای متداول

فروش عمده کالاها با هماهنگی از طریق شماره تماس 09125605979 امکان پذیر است. در هماهنگی انجام شده با خریدار و با توجه به حجم مرسوله یا بار روش ارسال نیست مشخص خواهد شد.

با توجه به هزینه های حمل و نقل و پست، هزینه واقعی ارسال تمامی مرسوله ها بیشتر از مبلغ اعلام شده است اما بی بدیل جهت تسهیل خرید مشتری بخشی از هزینه ارسال کالا را بر عهده گرفته است. در ضمن هزینه ارسال برای سفارش های بیشتر از 500 هزارتومان نیز رایگان خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی بی بدیل داری مجوزهای مخلتلف بوده و جهت اطمینان خاطر خریداران نمادهایی مانند اینما و رضا در فوتر سایت قرار داده شده است. با کلیک روی این نمادها اطلاعات کافی از مجوز اخذ شده نمایش داده می شود.

در حال حاضر فقط از طریق پرداخت مستقیم از درگاه بانکی امکان پرداخت و تسویه حساب موجود است. با امکان سنجی، روش های پرداخت دیگر در آینده اضافه خواهند شد.

تمامی کالای ارائه شده در فروشگاه توسط تیم کنترل کیفی بی بدیل بررسی و تأیید شده اند. اما در صورتی که کالای خریداری شده به هر دلیلی دارای نقص یا عیب باشد، مشتری می تواند این موضوع را طریق راه های ارتباطی موجود در سایت و یا ارسال تیکت پشتیبانی مطرح نموده تا مورد رسیدگی قرار گیرد.در صورت تأیید عیب یا نقص کالا، بی بدیل بدون هیچ قید و شرطی کالای مشخص شده را مرجوع خواهد کرد. و تمای هزینه پرداختی از جمله هزینه ارسال نیز به خریدار مسترد خواهد شد.

در راستای مشتری مداری هر چه بیشتر کالای مرجوع شده با شرایط ذکر شده شامل هیچ گونه هزینه ارسالی نبوده و هزینه مرجوع نمودن کالا را بی بدیل می پذیرد.

در تمامی مراحل خرید و پرداخت و پس از آن از طریق پیامک اطلاع رسانی انجام می شود و خریدار در جریان روند خرید خود قرار می گیرد. پس از خرید نیز می توانید با ورود به سایت بی بدیل و حساب کاربری خود در قسمت سفارش ها از وضعیت سفارش جاری خود مطلع شوید و همچنین تارخچه سفارشات قبلی خود را ملاحظه بفرمایید.

محصولی در لیست علاقمندی شما وجود ندارد.

ارسال رایگان برای خریدهای بالای 500 هزار تومان