رویه‌های بازگردانی کالا

هرگونه نقص و یا عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت بی بدیل و یا ایمیل  order@bbadil.com یا فرم برگشت از فروش (این فرم در کنترل پنل شما موجود است) به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه بی بدیل اطلاع داده شود تا مشکل، بررسی و در صورت اثبات نقص، کالای خریداری شده تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از گذشت این مدت زمان، هیچ گونه اعتراضی نسبت به نقص و … کالا پذیرفته نخواهد بود.

شرایط بازگشت کالا فقط شامل کالاهای فاقد گارانتی می باشد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری می گردد.

در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالای ارسال شده توسط پیک بازگرداننده خواهد شد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.

خریدار به مدت 7 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. در این شرایط هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل، مترو و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

انصراف از کالای خریداری شده یا بازگشت کالا شامل کالاهای عنوان شده در زیر نخواهد بود:

  • کالاهایی که قیمت آنها توسط نوسانات بازارهای مالی و ارزی تعیین می شود.
  • کالا های ابزار دقیق و اندازه گیری که از حساسیت خاصی برخوردار هستند.
  • با توجه به شرایط کالا، کالا های با قیمت بیشتر از 500،000 تومان برای این گروه از کالا نیاز به دریافت پیش پرداخت می باشد. پس از دریافت پیش پرداخت و تأیید سفارش امکان انصراف از خرید تحت هیچ شرایطی مقدور نمی باشد. و در صورت انصراف از خرید، بیعانه به مشتری عودت داده نخواهد شد.
  • عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق راه های ارتباطی در سایت بی بدیل و یا ایمیل order@bbadil.com و یا فرم برگشت از فروش (این فرم در کنترل پنل شما موجود است) به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه بی بدیل اطلاع داده شود تا مشکل بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.
ارسال رایگان برای خریدهای بالای 500 هزار تومان